Detské lezecké krúžky


Krúžky opäť spustené.

Ukončenie v týždni 25.6.2021

-------------

Detské lezecké krúžky prebiehajú už niekoľko rokov, pričom postupne nazbierané skúsenosti aplikujeme pri realizácii ďalších lekcií.

Lezenie je pre deti všestranným pohybom, ktorý formuje nielen fyzické, ale aj psychické zdatnosti.

Lezecké krúžky sú zamerané na osvojenie základov lezenia a pohybu na umelej stene formou rôznych hier, zábavy a cvikov. V priebehu krúžku si deti postupne osvoja aj poznatky o horolezeckej výstroji a staršie deti i základy bezpečného istenia.

Lezecké krúžky prebiehajú pod vedením skúsených certifikovaných inštruktorov a sú určené pre deti a mládež od 6 - 16 rokov. Deti rozdeľujeme podľa veku, skúseností a fyzickej zdatnosti do samostatných lezeckých skupín. Krúžky prebiehajú každý pracovný deň v čase od 15:00-16:30 a  16:30-18:00, pričom sa snažíme maximálne časovo prispôsobiť potrebám rodičov.

Novinky a aktuálne dianie ohľadom detských lezeckých krúžkov sledujte na našom webe pod záložkou Novinky.

V prípade akýchkoľvek otázok sa môžete obrátiť na tel. číslo 0903 230 175 v priebehu pracovných dní medzi 8:00 - 18:00 hod. alebo na e-mail lezenie@rozlomity.sk.

Trvanie a cena kurzu

Detské lezecké krúžky prebiehajú v troch etapách, tzv. trimestroch za rok.

Prihlasovanie na email alebo telefonicky

1. trimester  september - december 2020  - z dôvodu opatrení sú krúžky pozastavené

2. trimester  január - marec 2021 - z dôvodu opatrení sú krúžky pozastavené

3. trimester  máj - jún 2021  (termín dokončenia krúžkov od 3.5. do 25.6.2021)

Každý krúžok trvá 10 až 11 týždňov, pričom v prvom a treťom trimestri pred letnými prázdninami realizujeme i záverečné stretnutie plné hier, súťaží, zábavy a vyhodnotenia.

Cena:  

80,- € / dieťa / 1 trimester / 1x týždenne

140,- € / dieťa / 1 trimester / 2x týždenne

70,- € / ak sú súrodenci / 1 dieťa / 1 trimester / 1x týždenne

100,- € / dieťa / 1 trimester / 1x týždenne / individuálna skupina

V cene je zahrnuté: inštruktor, vstupné na lezeckú stenu i zapožičanie kompletnej lezeckej výstroje a obuvi.

Skúšobná hodina

V rámci detských lezeckých krúžkov nie je možné uskutočňovať individuálne vstupy, našou prioritou je pracovať s ucelenými menšími skupinami detí pod vedením stabilných inštruktorov v jednotlivé dni. Jednorázové nepravidelné vstupy na kurz preto nie sú možné, ponúkame však raz za trimester možnosť tzv. Skúšobnej hodiny, ktorá býva spravidla týždeň pred začatím kurzu, a kde si dieťa môže lezeckú hodinu pod vedením inštruktora vyskúšať a rozhodnúť sa, či chce absolvovať celý lezecký krúžok. 

Cena: 8- € / dieťa

Skúšobná lekcia sa podobne ako krúžok objednáva vopred.

Platenie krúžku

Cenu za detský lezecký krúžok je potrebné uhradiť v hotovosti priamo na Lezeckej steny Rozlomity do 7 dní od rezervácie. Ak nebude v požadovanom termíne suma uhradená, bude rezervácia automaticky zrušená. Pokiaľ ostáva do začatia krúžku menej ako 7 dní, je možné registrovať sa priamo na Lezeckej stene Rozlomity a poplatok uhradiť v hotovosti.

Storno poplatok

V prípade, že budete chcieť dieťa v priebehu trimestra z krúžku odhlásiť, prípadne z iného dôvodu nebude môcť ďalej krúžok navštevovať, účtujeme si storno poplatok 60 % z ceny lekcií, ktoré ostávajú do konca trimestra. Za pochopenie ďakujeme.


Náhrady za vymeškané lekcie

Nakoľko chápeme, že dieťa môže nejakú tú lekciu vynechať zo zdravotných alebo iných dôvodov, ponúkame možnosť nahradenia si vynechanej lekcie v iný pracovný deň v rovnakom čase. Je ale potrebné nám to dať vedieť najneskôr 2 dni dopredu na e-mail lezenie@rozlomity.sk alebo na tel. číslo 0903 230 175.

Náhradu je možné vykonať raz v priebehu trimestra a to najneskôr do skončenia krúžku v danom trimestri, nie je však prenosná do ďalšieho trimestra.

Z dôvodu pandémie, nebolo možné ukončiť zimný trimester 2020. Neuskotučnené hodiny je možné využiť v letnom trimestri 2021, alebo v letných táboroch 2021. V prípade nevyužitia náhradných termínov si nie je možné nárokovať vrátenie celej nevyužitej sumy, v tomto prípade sa postupuje podľa storno podmienok.

Za pochopenie ďakujeme.

Čo je potrebné si priniesť?

  • pohodlné športové oblečenie

K dispozícii je i vhodná obuv na lezenie - kopačky. V prípade záujmu je možné zakúpiť si lezeckú obuv buď priamo na Lezeckej stene Rozlomity alebo v našom outdoorovom obchode Rozlomity sport.

Individuálny prístup

V prípade záujmu je možné vytvoriť i menšie uzavreté skupiny detí (2 - 3), prípadne sa venovať jednému dieťaťu individuálne, pričom sme flexibilný i z časového hľadiska podľa Vašich potrieb. Cena však závisí od požiadaviek rodičov a počtu detí. Ak máte záujem o individuálny prístup, kontaktujte nás na tel. číslo 0903 230 175 alebo na e-mail lezenie@rozlomity.sk.

Ak máte pre svoje dieťa záujem o intenzívnejšiu formu lezenia spojenú aj s prípravou na preteky v rámci Slovenského pohára detí a mládeže v športovom lezení, pozrite si záložku Tréningová skupina.

Pokiaľ má Vaše dieťa fyzický alebo mentálny hendikep je ho možné zaradiť do individuálnych špeciálnych krúžkov Terapia lezením - ohľadom informácií nás kontaktujte na 0903 230 175.

Miesto kde to naozaj žije lezením.

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.