Detské lezecké krúžky


POZOR aktuálne stena funguje v režime OTP

preto pre deti, ktoré sú staršie ako 12 rokov sú potrebné testy, zaočkovanosť, alebo potvrdenie o prekonaní Covidu.

Prihlasovanie na lezecké krúžky je spustené! Prosíme vyplniť formulár v priloženom linku:

PRIHLASOVANIE KLIKNITE TU.

Detské lezecké krúžky prebiehajú už niekoľko rokov, pričom postupne nazbierané skúsenosti aplikujeme pri realizácii ďalších lekcií.

Lezenie je pre deti všestranným pohybom, ktorý formuje nielen fyzické, ale aj psychické zdatnosti. Lezecké krúžky sú zamerané na osvojenie základov lezenia a pohybu na umelej stene formou rôznych hier, zábavy a cvikov. V priebehu krúžku si deti postupne osvoja aj poznatky o horolezeckej výstroji a staršie deti i základy bezpečného istenia.

Lezecké krúžky prebiehajú pod vedením  skúsených certifikovaných inštruktorov a sú  určené pre deti  a mládež od 6 - 15 rokov. Deti rozdeľujeme  podľa veku, skúseností a fyzickej zdatnosti do samostatných lezeckých skupín. Krúžky prebiehajú každý pracovný deň v čase od 15:00-16:30 a  16:30-18:00, pričom sa snažíme maximálne časovo prispôsobiť potrebám  rodičov.

V prípade akýchkoľvek otázok sa môžete obrátiť  na tel. číslo 0903 230 175 v priebehu pracovných dní medzi   8:00 - 18:00 hod. alebo na e-mail lezenie@rozlomity.sk.

Trvanie a cena kurzu

Detské lezecké krúžky prebiehajú v troch etapách, tzv. trimestroch za rok.

 

 

 

 

Prihlasovanie cez elektronický formulár uvedený vyššie

1. trimester  september - december 2021 - 13.9.2021 až 10.12.2021 - 13 týždňov

2. trimester  január - marec 2022

3. trimester  máj - jún 2022

Každý krúžok trvá 10 až 13 týždňov, pričom v prvom a treťom trimestri pred  letnými  prázdninami realizujeme  záverečné stretnutie plné hier, súťaží, zábavy a  vyhodnotenia.

 

     Cena:  

     8,- € / 1 dieťa / 1x týždenne

     14,- € / 1 dieťa / 2x týždenne

     ZĽAVA - 7,- € / ak sú súrodenci / 1 dieťa /  1x týždenne

     10,- € / 1 dieťa / 1x týždenne / individuálna skupina

V cene je zahrnuté: inštruktor, vstupné na lezeckú stenu i zapožičanie kompletnej lezeckej výstroje a obuvi.

 

Skúšobná hodina

V rámci detských lezeckých krúžkov nie je možné uskutočňovať individuálne vstupy, našou prioritou  je pracovať s ucelenými menšími skupinami detí pod vedením stabilných inštruktorov v jednotlivé dni. Jednorázové nepravidelné vstupy na kurz preto nie sú možné, ponúkame však raz za trimester možnosť tzv. Skúšobnej hodiny, ktorá býva spravidla prvý týždeň kurzu, kde si dieťa môže lezeckú hodinu v skupine detí a pod vedením inštruktora vyskúšať a rozhodnúť sa, či chce absolvovať celý lezecký krúžok. Skúšobná lekcia sa podobne ako krúžok objednáva vopred. Hodina je určená pre deti, ktoré krúžok ešte nenavštevovali a nevedia čo od krúžku očakávať.

Cena: 10- € / dieťa             

Platenie krúžku

Cenu za detský lezecký krúžok je potrebné uhradiť priamo na Lezeckej steny Rozlomity do 7 dní od rezervácie. Ak nebude v požadovanom termíne suma uhradená, bude rezervácia automaticky zrušená. Pokiaľ ostáva do začatia krúžku menej ako 7 dní, je možné registrovať sa priamo na Lezeckej stene Rozlomity a uhradiť poplatok . 

Storno poplatok

V prípade, že budete chcieť dieťa v priebehu trimestra z krúžku odhlásiť, prípadne z iného dôvodu nebude môcť ďalej krúžok navštevovať, účtujeme si storno poplatok 60 % z ceny lekcií, ktoré ostávajú do konca trimestra. Za pochopenie ďakujeme.


Náhrady za vymeškané lekcie

Nakoľko chápeme, že dieťa môže nejakú tú lekciu vynechať zo zdravotných alebo iných dôvodov, ponúkame možnosť nahradenia si vynechanej lekcie v iný pracovný deň v rovnakom čase. Je ale potrebné nám to dať vedieť najneskôr 2 dni dopredu na e-mail lezenie@rozlomity.sk alebo na tel. číslo 0911 361 343, 0903 230 175.

Náhradu je možné vykonať raz v priebehu trimestra a to najneskôr do skončenia krúžku v danom trimestri, nie je však prenosná do ďalšieho trimestra.

Za pochopenie ďakujeme.

Čo je potrebné si priniesť?

  • pohodlné športové oblečenie

K dispozícii je i vhodná obuv na lezenie - kopačky. V prípade záujmu je možné zakúpiť si lezeckú obuv buď priamo na Lezeckej stene Rozlomity alebo v našom outdoorovom obchode Rozlomity sport.

Individuálny prístup

V prípade záujmu je možné vytvoriť i menšie uzavreté skupiny detí (2 - 4), prípadne sa venovať jednému dieťaťu individuálne, pričom sme flexibilný i z časového hľadiska podľa Vašich potrieb. Cena však závisí od požiadaviek rodičov a počtu detí. Ak máte záujem o individuálny prístup, kontaktujte nás na tel. číslo 0911 361 343, 0903 230 175 alebo na e-mail lezenie@rozlomity.sk.

Ak máte pre svoje dieťa záujem o intenzívnejšiu formu lezenia spojenú aj s prípravou na preteky v rámci Slovenského pohára detí a mládeže v športovom lezení, pozrite si záložku Tréningová skupina.

Pokiaľ má Vaše dieťa fyzický alebo mentálny hendikep je ho možné zaradiť do individuálnych špeciálnych krúžkov Terapia lezením - ohľadom informácií nás kontaktujte na 0903 230 175.

Miesto kde to naozaj žije lezením.

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.