Detské lezecké krúžky


Prihlasovanie na jesenný trimester september - december bude spustené začiatkom augusta. 

Online registrácia na tomto linku: https://forms.gle/xhcrmFNFjfQ8vV6v6

Detské lezecké tréningy  u nás prebiehajú už niekoľko rokov, pričom postupne nazbierané skúsenosti aplikujeme pri realizácii ďalších lekcií.

Lezenie je pre deti všestranným pohybom, ktorý formuje nielen fyzické, ale aj psychické zdatnosti. Lezecké tréningy sú zamerané na osvojenie základov lezenia a pohybu na umelej stene formou rôznych hier, zábavy a cvikov. V priebehu tréningu si deti postupne osvoja aj poznatky o horolezeckej výstroji a staršie deti i základy bezpečného istenia.

Lezecké tréningy prebiehajú pod vedením  skúsených certifikovaných inštruktorov a sú  určené pre deti  a mládež od 6 - 15 rokov. Deti rozdeľujeme  podľa veku, skúseností a fyzickej zdatnosti do samostatných lezeckých skupín. Tréningy prebiehajú každý pracovný deň v čase 15:00 - 16:30 a 16:30 - 18:00. prípade akýchkoľvek otázok sa môžete obrátiť na tel. číslo 0911 361 343 alebo 0903 230 175.

: Trvanie kurzu

Detské lezecké tréningy prebiehajú v troch etapách, tzv. trimestroch za rok.

Prihlasovanie cez elektronický formulár uvedený vyššie

1. trimester  september - december 2023 - 18.9. 2023 - 15.12.202313 týždňov

2. trimester  január - marec 2024 - 8.1.2024 - 29.3.2024 - 12 týždňov 

3. trimester  apríl - jún 2024 - 2.4.2024 - 21.6.2024 - 12 týždňov 

     Cena za 90 minút:  

     12,- € / 1 dieťa / 1x týždenne

     20,- € / 1 dieťa / 2x týždenne

      Ak sú súrodenci / 20,- € / 2 deti/  1x týždenne

     15,- € / 1 dieťa / 1x týždenne / individuálna skupina

V cene je zahrnuté: inštruktor, vstupné na lezeckú stenu i zapožičanie kompletnej lezeckej výstroje a obuvi.

Skúšobná hodina

V rámci detských lezeckých tréningov nie je možné uskutočňovať individuálne vstupy, našou prioritou  je pracovať s ucelenými menšími skupinami detí pod vedením stabilných inštruktorov v jednotlivé dni. Jednorázové nepravidelné vstupy na kurz preto nie sú možné, ponúkame však raz za trimester možnosť tzv. skúšobnej hodiny, ktorá je prvý týždeň kurzu, kde si dieťa môže lezeckú hodinu v skupine detí a pod vedením inštruktora vyskúšať a rozhodnúť sa, či chce absolvovať celý lezecký krúžok. Na skúšobnú lekciu sa podobne ako krúžok sa zaregistrujete -  vyplníte prihlášku a do poznámky napíšete Skúšobná hodina. Hodina je určená pre deti, ktoré tréning ešte nenavštevovali a nevedia čo od tréningu očakávať.

Cena: 15 - € / dieťa             

Platenie tréningu

Tréning je možné uhradiť v hotovosti alebo kartou priamo na Lezeckej stene Rozlomity. Na požiadanie Vám vieme vystaviť aj faktúru. Cenu za detský lezecký tréning je potrebné uhradiť  Lezeckej steny Rozlomity do 7 dní od rezervácie. Ak nebude v požadovanom termíne suma uhradená, bude rezervácia automaticky zrušená. 

Storno poplatok

V prípade, že budete chcieť dieťa v priebehu trimestra z tréningu odhlásiť, prípadne z iného dôvodu nebude môcť ďalej tréning navštevovať, účtujeme si storno poplatok 60 % z ceny lekcií, ktoré ostávajú do konca trimestra. Za pochopenie ďakujeme.

Náhrady za vymeškané lekcie

Nakoľko chápeme, že dieťa môže nejakú tú lekciu vynechať zo zdravotných alebo iných dôvodov, ponúkame možnosť nahradenia si vynechanej lekcie v iný pracovný deň. Je potrebné nám to dať vedieť najneskôr 2 dni dopredu na e-mail lezenie@rozlomity.sk alebo na tel. číslo 0911 361 343, 0903 230 175.

Náhradu je možné vykonať raz v priebehu trimestra a to najneskôr do skončenia tréningov v danom trimestri, nie je však prenosná do ďalšieho trimestra.

Za pochopenie ďakujeme.

Čo je potrebné si priniesť?

  • pohodlné športové oblečenie

K dispozícii je i vhodná obuv na lezenie - kopačky. V prípade záujmu je možné zakúpiť si lezeckú obuv buď priamo na Lezeckej stene Rozlomity alebo v našom outdoorovom obchode Rozlomity sport.

Individuálny prístup

V prípade záujmu je možné vytvoriť i menšie uzavreté skupiny detí (2 - 4), prípadne sa venovať jednému dieťaťu individuálne, pričom sme flexibilný i z časového hľadiska podľa Vašich potrieb. Cena však závisí od požiadaviek rodičov a počtu detí. Ak máte záujem o individuálny prístup, kontaktujte nás na tel. číslo 0911 361 343, 0903 230 175 alebo na e-mail lezenie@rozlomity.sk.

Ak máte pre svoje dieťa záujem o intenzívnejšiu formu lezenia spojenú aj s prípravou na preteky v rámci Slovenského pohára detí a mládeže v športovom lezení, pozrite si záložku Tréningová skupina.

Pokiaľ má Vaše dieťa fyzický alebo mentálny hendikep je ho možné zaradiť do individuálnych špeciálnych tréning Terapia lezením - ohľadom informácií nás kontaktujte na 0903 230 175.

Prečítal som si a súhlasím s PODMIENKAMI (http://www.lezeckastenakosice.sk/podmienky-detskeho-lezeckeho-treningu) pre detské lezecké tréningy.

 

Galéria k článku

Miesto kde to naozaj žije lezením.

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.