Obchod s lezeckým materiálom


V priestoroch lezeckej steny máte k dispozícií obchod s lezeckým materiálom. Nájdete v ňom sortiment kvalitných značiek Mammut, Garmont, Singing Rock, Ocún, Kouba, Beal, Grivell, Camp, Cassin, Pieps, Metolius, A Muerte a ďalšie. Z lezečiek značky Ocún a La Sportiva máme pre dané modely a väčšinu veľkostí.

V obchode je možné objednať aj lezecké tréningové dosky a lezecké chyty od značiek Anatomic, AIX, Metolius. Tovar je aktuálne dopĺňaný o nové výrobky či značky. Ak niečo v obchodíku nenájdete vieme Vám to objednať a za pár dní dodať.

Eshop nájdete na stránke: https://www.rozlomitysport.sk/

Aktuálne informácie o tovaroch a zľavách nájdete na Facebook stránke či Instagrame.

 

V prípade, že by ste doma zabudli niečo z lezeckej výstroje, alebo ešte nemáte niečo vlastné, môžete si to u nás požičať a vybrať zo širokého výberu, lezečiek, lán, sedačiek a istítok.

Posedenie


Po namáhavom tréningu alebo len obyčajnej návšteve steny keď si chcete pokecať s kamarátmi si môžete oddýchnuť alebo užiť voľný čas aj posedením v našich priestoroch. V našom lístku nájdete všetky možné nápoje, kvalitnú kávu Trieste, iontové nápoje, pivko Čiernu horu alebo vínko J.P. Chenet. Zoznam pochutín obsahuje od klasických Horaliek , Arašídov aj špeciálne MARVA Tyčinky vo variaciách Musli alebo RAW v rôznych príchutiach. Sú vynikajúce pre posilnenie organizmu pred výkonom alebo dodanie energie v čase oddychu.

Priestor je vhodný na rôzne spoločenské akcie, oslavy narodenín , premietanie filmov alebo firmených prezentácii počas teambuildingu.

Miesto kde to naozaj žije lezením.

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.