Požičovňa lezeckej a turistickej výstroje


Na Lezeckej stene Rozlomity Vám ponúkame možnosť zapožičania horolezeckej a turistickej výstroje podľa tabuľky. Pri požičaní zákazník zloží v predajni zálohu v hotovosti, ktorá mu bude po vrátení požičanej výstroje vrátená. Požičovné sa odráta zo zálohy pri vrátení výstroje.  Cena za zapožičanie nad 7 dní je s 10% zľavou.

  Názov Značka Cena €/deň Záloha v €  
  Sedací úväz (Hrudný úväz) SingingRock, Ocún 3,00 25,00 Základy lezenia - kurz
  Horolezecká prilba SingingRock, Ocún, Petzl 2,00 35,00  
  Lezečky Ocún 2,00 35,00 Detail produktu
  Turistický cepín SingingRock, Grivell 2,50 50,00  
  Horolezecký cepín SingingRock 3,00 70,00 Detail produktu
  Turistické mačky SingingRock 3,00 50,00  Detail produktu
  Nesmeky - retiazkové mačky Climbing Technology 3,00 30,00  Detail produktu
  Horolezecké mačky SingingRock 4,00 50,00  Detail produktu
  Snežnice   4,00 100,00  
 

Ferratová Y slučka s karabínami - tlmič pádu

Ocún 4,00 40,00  Detail produktu
  Ferratový set (prilba, sedačka, tlmič pádu) Ocún 9,00 100,00 Ferratový kurz
  Šruby do ľadu (cena za 1ks) SingingRock 2,00 80,00  
  Bouldermatka Ocún 4,00 100,00  
  Detský nosič (nad 7 dní zľava 30%) Dromader 5,00 100,00  Detail produktu
  Ederlid OHM asistenčná brzda  Ederlid 2,00 80,00 Detail produktu

 

Základné informácie pre zapožičanie

  Rezervácia

Výstroj doporučujeme rezervovať v dostatočnom časovom predstihu, aby ste predišli tomu, že výstroj bude v požadovanom termíne už vypožičaná. Rezerváciu môžete realizovať e-mailom (stena@rozlomity.sk)  alebo osobne na Lezeckej stene Rozlomity.

Pri rezervácii je potrebné uviesť kontaktné údaje (meno, priezvisko, adresa, tel. číslo, e-mail), predmet, spôsob prevzatia, termín  požičania a vrátenia. Následne každá rezervácia bude potvrdená.

  Spôsob prevzatia

Predmet požičania si môžete prevziať osobne na Lezeckej stene Rozlomity.

Deň prevzatia sa nezapočítava do zápožičnej lehoty, keď dôjde k prevzatiu po 15.00 hod.

Deň vrátenia sa nezapočítava do zápožičnej lehoty, keď dôjde k vráteniu do 10.00 hod počas týždňa. Počas víkendu je deň vrátenia stále započitávaný do zápožičnej doby.

  Spôsob vrátenia

Zapožičanú výstroj je potrebné vrátiť primerane očistenú. Pokiaľ sa výstroj poškodila, aj keď závada nie je viditeľná, nahláste to pri vrátení. Pri vrátení je potrebná Zmluva o zapožičaní.

Po vrátení bude vybavenie skontrolované a následne Vám bude vrátená záloha.

  Upozornenie

Minimálne sa účtuje požičovné za 1 deň.

V prípade, že chcete predĺžiť dobu zapožičania vybavenia, ste povinný nám túto skutočnosť bezodkladne oznámiť. V prípade neoznámenia sa učtuje za každý započatý deň dvojnásobná výska vypožičného.

Pri strate alebo poškodení výstroje, je nutné zaplatiť náhradu škody v adekvátnej výške. Táto suma sa odpočíta zo zaplatenej zálohy.

Lezecká stene Rozlomity nenesie zodpovednosť za škody, ktoré zákazníkovi vzniknú v súvislosti s používaním zapožičaného materiálu.

Dodržiavajte pravidlá bezpečnosti pri pohybe na skalách v horách a prírode!

Upozorňujeme, že používaním outdoorového a lezeckého výstroja z našej ponuky je možné pri nesprávnom, dokonca aj pri správnom použití použití privodiť úraz, alebo smrť !!!. Nájomca používa túto výstroj na vlastné riziko a plne sa zaväzuje k zodpovednosti za správne a bezpečné používanie výstroje a pohyb v horskom teréne.
Prenajímateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za akékoľvek očakávané vlastnosti prenajímaného výstroja, ktoré sú závislé od počasia, podnebia, vlhkosti, vetra, resp. akýchkoľvek aktuálnych klimatických podmienok, napr. individuálny teplotný komfort v spacákoch, stanoch, karimatkách. Nájomca musí vedieť prenajímanú výstroj používať. Za neznalosť použitia takto prenajatého výstroja nenesieme žiadnu zodpovednoť. Nájonca je povinný si výstroj pred použitím prezrieť a zhodnotiť, či zodpovedá jeho požiadavkám.

Miesto kde to naozaj žije lezením.

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.