Školský výlet


Keďže lezenie je pre deti všestranným pohybom, ktorý formuje nielen fyzické, ale aj psychické zdatnosti, ponúkame využitie priestoru lezeckej steny 

pre organizované skupiny detí pod dozorom pedagógov. Školský výlet na lezeckú stenu je atraktívna možnosť využitia času cez branné cvičenia, v období pred odovzdávaním vysvedčení alebo počas iných voľnejších dní v školskom roku.

K dispozícii sú priestory bouldrovej časti steny s mäkkým dopadiskom alebo umelej steny, kde sa lezie s lanom. V obidvoch prípadoch je potrebná prítomnosť inštruktora, ktorí deti odistí na stene s lanom, vysvetlí im základy pohybu na stene, prípadne boulderingu.

    

V prípade záujmu vieme deťom nachystať aj rôzne zaujímavé disciplíny a hry, aby bol ich pobyt na lezeckej steny zábavou, ktorú si užijú naplno.

Lezeckú stenu je možné navštevovať po dohode buď pravidelne alebo nepravidelne v čase od 8:00 - 14:00, kedy sú priestory lezeckej steny pre verejnosť uzavreté.

Pre tieto účely sme upravili i cenu jednorazového vstupného na 1 osobu, ako aj služby inštruktora. Podmienkou je však účasť min. 10 detí.

Cena

vstup: 6,- € / dieťa 

inštruktor: 15,- € / hod.

     

Počet inštruktorov sa odvíja od Vašich požiadaviek. Pri počte detí okolo 15, je potrebné brať v úvahu min. 2 inštruktorov, ktorí môžu deti istiť na umelej stene s lanom a pedagógovia budú na deti dohliadať pri lezení na bouldrovke. Pokiaľ však chcete, aby sa všetkým deťom venovali inštruktori, je potrebné rátať s 3 až 4 inštruktormi na skupinu 30 detí (5 - 7 detí na 1 inštruktora).

Ak chcete, aby deti vyskúšali niečo netradičné na našej lezeckej stene, je možné si objednať zo špeciálnej ponuky služieb.

KONTAKT: 0903 230 175 alebo lezenie@rozlomity.sk

 

 

Miesto kde to naozaj žije lezením.

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.