Teambuilding


Lezecká Stena Rozlomity je svojou dispozíciou ideálnou variantou pre indoor teambuilding.

V našej ponuke je lezenie s lanom za účasti pridelených inštruktorov s vysvetlením spôsobu lezenia, techník a bezpečnosti. Alebo lezením bez lana v časti haly určenej pre boulderingové variantu lezenia. Taktiež si môžete vyskúšať istené zlaňovanie z výšky až desiatich metrov.
Zasúťažiť si môžete formou lezenia na čas alebo dosiahnutím určitej výšky, či preliezaním určených trás.

Lezenie ako také zvyšuje dôveru jeden k druhému, ale hlavne samému sebe.

Paušálna cena na 1 osobu je 18€ (minimálne 5 ľudí). V cene je zahrnuté: požičanie lezeckého vybavenia (sedák, lezecké topánky, vrecko s magnéziom), vstup na stenu, inštruktor na 2 hodiny a voľné lezenie v danom dni po ukončení teambuildingu.

V mini bare ponúkame všetky štandardné nápoje a pochutiny. V prípade potreby na občerstvenie formou švédskych stolov, by sme Vám vypracovali cenovú ponuku na základe presných požiadaviek.

Teambuilding je možné organizovať aj počas bežných otváracích hodín určených pre verejnosť, kde budete mať vydelený vlastný stôl na posedenie (cez týždeň ideálne po 18:00). Mimo otváracích hodín si je možné prenajať celú halu len pre Váš teambuilding v cene 25€ na osobu.

Čas, rozsah, počet osôb a ostatné požiadavky je potrebné dohodnúť aspoň 5 pracovných dní dopredu.

Kontakt: stena@rozlomity.sk alebo 0903 230 175

 

Miesto kde to naozaj žije lezením.

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.